Thursday, April 29, 2010

Rock ehk Leppik vs. Kalev ehk Vigased

Täna oli mõttetu mäng. Selles suhtes, et võitis õige meeskond ja ilusti kenast toredalt aga mida kuradit ma pildistan kui juba esimesel poolajal on selge, kes võidab?? Esimesel veerandajal sai paar emotsionaalset kaadrit. Vigastustest räsitud Kalev lihtsalt ei suutnud Rockile midagi vastu panna. Edasi oli juba lihtsalt lõbus- rusikad taevasse ei lennanud.

Pistsin siis jällega ühe kaamera korvi konstruktsiooni külge (mitte klaasi taha). Kahjuks midagi eriti lahedat peale ei jäänud. Kui seekord kasutasin 16-35mm objektiivi umbes 20mm peal, siis järgmine kord krutin otsa suts pikema toru. Saab ehk midagi konkreetsemat pildile. Tartu korvid on vastiku ehitusega. Torud, mille külge kaamera peaksin kruttima on väääääääääga ebastabiilsed. Üsna kindel, et kaamera ragistatakse kinnitusest lahti.

Esimene finaal on laupäeval, seniks... Tänased pildid:

(Korvi konstruktsiooni remote kaamera vaatenurk)

(Kaamera ise asus siis...)

(Esimese veerandaja üksik emotsoon)

(Esimese veerandaja teine emotsioon)

(Mängu lõpp: "Tänud kossujumal, tõid võidu õigele võistkonnale!")

(Lepik ja posu eufooriat)

(Ärge toppige oma asju teiste ninadesse!!)

Ja kui mul oleks võimalus lehte kujundada, siis kujundaksin ma sinna sellise pildi.....